|
Pierwsi w kraju specjaliści ds. współpracy transgranicznej!
W dniu 9 lipca br. o godz. 12 odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych. 37 absolwentów studiów - specjalistów (specjalistek) ds. czesko-polskiej współpracy transgranicznej odebrało dyplomy ukończenia studiów z rąk Pani Rektor prof. Wiesławy Korzeniowskiej oraz gościa specjalnego uroczystości: Konsula honorowego Republiki Czeskiej w Polsce - pana Jarosława Krykwińskiego.
Absolwenci studiów to pierwsi w kraju profesjonaliści, zdolni inicjować i realizować projekty transgraniczne, zgodnie z potrzebami lokalnych społeczności. W ramach projektu chcemy promować naszych absolwentów i stworzyć płaszczyznę potencjalnej współpracy z zainteresowanymi instytucjami i organizacjami, zachęcamy więc do zapoznania się z profilami ww. specjalistów: TUTAJ

Galeria zdjęć >>
 
Obrona prac dyplomowych uczestników projektu

W dniu 05.06 br. 37 uczestników projektu - słuchaczy studiów podyplomowych "Administracja i zarządzanie procesami transgranicznymi. Specjalista ds. współpracy czesko-polskiej" obroniło przygotowane prace dyplomowe przed Komisją w składzie:

Przewodniczący - Ing. Vaclav Bezecny
Promotor - dr Artur Kasza
Recenzent - dr Elżbieta Turska

Udział czeskiego partnera z uczelni w Havirovie w pracach Komisji podkreślił międzynarodowy charakter studiów podyplomowych i samego projektu.

Galeria zdjęć >>

 
Obrona prac dyplomowych uczestników projektu
16 maja br. uczestnicy projektu po raz ostatni wzięli udział w zajęciach w ramach studiów podyplomowych "Administracja i zarządzanie procesami transgranicznymi. Specjalista ds. współpracy czesko-polskiej". Aktualnie przygotowują się do obrony przygotowanych prac dyplomowych w dniu 5 czerwca. Wszystkie prace mają charakter praktycznych projektów z zakresu współpracy transgranicznej. TUTAJ można zapoznać się z tematyką poszczególnych prac dyplomowych.
 
Promujemy się w regionie

23 kwietnia 2010 r.  w Beskidzkim Inkubatorze Technologicznym odbyła się konferencja „Sąsiedzi Sąsiadom - szansa na dobry biznes". Na konferencji, zorganizowanej przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysły w Bielsku-Białej, obok przedstawicieli różnych instytucji i przedsiębiorstw działających w obszarze czesko-polskiego pogranicza, jako przykład dobrej praktyki współpracy transgranicznej, prezentowany był i nasz projekt. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z poszczególnymi działaniami projektu, a także obejrzeć zdjęcia z zajęć kursu językowego i studiów podyplomowych.

Galeria zdjęć >>

 
Patronat honorowy nad studiami podyplomowymi w WSA
Dyrektor Czeskiego Centrum w Warszawie, p. Pavla Foglová,  objęła honorowym patronatem studia podyplomowe nt. Administracja i zarządzanie procesami transgranicznymi. Specjalista ds. współpracy czesko-polskiej prowadzone w Wyższej Szkole Administracji.

Zobacz >>
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2009 www.tm2.pl. Allrights reserved.